szczegółowe informacje
Apartament typu studio dla dwóch osób to nowoczesna, funkcjonalnie urządzona przestrzeń utrzymana w ciepłej, neutralnej kolorystyce. Centralnym punktem wnętrza jest wygodne łóżko podwójne z tapicerowanym zagłówkiem. Po obu stronach łóżka znajdują się stoliki nocne oraz lampki, które tworzą przytulną atmosferę do wypoczynku.
Część sypialniana płynnie łączy się z aneksem kuchennym. Kuchnia jest w pełni zabudowana, nowoczesna i jasna, wyposażona w płytę grzewczą,kuchenkę mikrofalową,lodówkę, czajnik oraz ekspres do kawy. Obok znajduje się stół jadalniany z prostokątnym stołem i dwoma tapicerowanymi krzesłami.
Wnętrze dopełnia miękki, wzorzysty dywan oraz ciepłe, punktowe oświetlenie, które nadaje całości hotelowego standardu. Duże zasłony przy oknie zapewniają prywatność i możliwość zaciemnienia pomieszczenia. Całość sprawia wrażenie schludnej, komfortowej i idealnej zarówno na krótki, jak i dłuższy pobyt dla dwóch osób.
Balkon wyposażony jest w meble tarasowe, stolik oraz krzesła, zapewniając chwilę relaksu na świeżym powietrzu.
Apartament oferuje prywatne miejsce parkingowe w garażu, zapewniające wygodę i bezpieczeństwo podczas pobytu
Powierzchnia: 30 m2
Ilość pokoi: 1
Max ilość osób: 2
Piętro: 4
Strona świata: W
Informacja o sezonach
Zaplanuj wypoczynek w najlepszym terminieCeny są widoczne w naszym systemie rezerwacji (po wybraniu zakresu dat) oraz dostępne na zapytania mailowe lub telefoniczne.
Więcej informacjiŚniadanie dodatkowo płatne
Palenie wyrobów tytoniowych
W pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia.
Zameldowanie
Prośby i zapytania o wcześniejsze zameldowanie prosimy składać najwcześniej dzień przed przyjazdem! Po godzinach pracy biura zameldowanie się jest możliwe, tylko konieczne jest jak najwcześniejsze poinformowanie pracowników.
Wymeldowanie
Wymeldowanie przed godzinami pracy biura prosimy zgłosić w trakcie pobytu. Wymeldowanie po godzinie 11:00 musi być wcześniej potwierdzone (na miejscu) przez pracownika Baltic Home.
Kaucja
Kaucja pobierana jest na poczet ewentualnych zniszczeń, w kwocie 400zł.
Opłaty
Opłata za sprzątanie końcowe (kwota za sprzątanie jest indywidualna dla każdego apartamentu i pojawia się w dalszych krokach rezerwacji), jest opłatą pobieraną jednorazowo za każdy pobyt. Opłata klimatyczna jest również opłatą konieczną do uiszczenia.
poznaj wnętrze
informacje o budynku
jaka dojechać
polecane apartamenty
Zobacz także