Apartamenty Chrobry Międzyzdroje

Chrobry

Budynek z apartamentami przeznaczonymi do wynajmu w niewielkiej odległości od plaży. Na wyposażeniu 11-piętrowego budynku znajdują się dwie windy oraz parking. Budynek znajduję się przy ulicy Turystycznej 1. Apartamenty są różnej wielkości, co stanowi bogatą ofertę w zależności od potrzeb wczasowiczów. Dodatkowym atutem tych lokali jest balkon. Niektóre Apartamenty posiadają widok na morze.

ul. Turystyczna 1, 72-500 Międzyzdroje
Ilość apartamentów: 24

Wszystkie apartamenty

Chociaż miejscowości położone w pasie nadmorskim zaczynają tętnić życiem wraz z nadejściem ciepłych dni, to można też wskazać miasta odwiedzane chętnie przez cały rok. Przykład? Międzyzdroje. Jeżeli wybierasz się na urlop do tego położonego na wyspie Wolin miasta, wybierz apartamenty Chrobry.

Przestronne apartamenty Chrobry w Międzyzdrojach

Niewielka odległość od plaży i malowniczy widok z okna – to atuty Baltic Home Chrobry, czyli kompleksu położonego w Międzyzdrojach. W tej lokalizacji proponujemy kilkanaście apartamentów, które różnią się metrażem. Nasze apartamenty Chrobry stanowią doskonałą alternatywę dla hotelu, bez względu na to, czy na urlop wybierasz się w pojedynkę, czy z osobą towarzyszącą, dziećmi bądź znajomymi.

Zatrzymując się w kompleksie Chrobry, możesz korzystać z uroków nadmorskiej miejscowości – spędzać czas na plaży, odwiedzić najważniejsze atrakcje lub wyśmienicie bawić się w jednym z nocnych klubów.

Apartamenty Chrobry – komfortowe wyposażenie

Chrobry to apartamenty, które zapewniają dostęp do wszystkiego, co niezbędne w czasie wakacji. Udostępniane przez nas apartamenty w Międzyzdrojach są w pełni wyposażone, dzięki czemu możesz ograniczyć liczbę rzeczy, jakie zabierzesz ze sobą na urlop.

Międzyzdroje Chrobry – przykładowe wyposażenie apartamentu:

  • sprzęty kuchenne, w tym zmywarka, płyta kuchenna, piekarnik i kuchenka mikrofalowa,
  • pralka i sprzęt do prasowania,
  • meble ogrodowe lub balkonowe.

Chcesz wiedzieć, co znajduje się w apartamencie, który wynajmiesz? Każdy apartament dokładnie opisaliśmy – wystarczy, że zapoznasz się z informacjami.

Apartament Chrobry w Międzyzdrojach w ofercie Baltic Home!

Międzyzdroje to jedna z najchętniej odwiedzanych nadmorskich miejscowości. Planujesz pobyt nad Morzem Bałtyckim? Wybierz apartamenty Międzyzdroje Chrobry. Zarezerwuj wybrany apartament online i spędź wakacje w luksusowych warunkach!

Sprawdź inne lokalizacje:

kontakt rezerwuj