Apartamenty Międzyzdroje

Apartamenty nad morzem < Apartamenty Międzyzdroje
Sprawdź dostępność apartamentów Po kliknięciu na przycisk sprawdzenia dostępności, zostaniesz przkierowany na stronę zewnętrzną gdzie znajdziej dokładniejsze informacje o dostępności apartamentów

Data

Sprawdź dostępność apartamentów
sprawdź dostępność

Przeglądaj naszą ofertę

Komfortowe apartamenty w Międzyzdrojach

Dobrze wiemy, jak ważne jest to, by apartament, w którym spędzasz wakacje, był dopasowany do Twoich potrzeb i zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Dlatego w ofercie Baltic Home znajdziesz wiele w pełni wyposażonych apartamentów, urządzonych w różnych stylach i zapewniających wszystko to, czego potrzebujesz na wakacjach. Prywatność, niezależność spokojne i przyjemne miejsce do wypoczynku, wygodne łóżko, dostęp do własnego aneksu kuchennego czy łazienki. Tego wszystkiego możesz oczekiwać w apartamencie Chrobry. Jest jasny, przestronny, z dużym balkonem, telewizorem, kącikiem wypoczynkowym i łazienką. Do dyspozycji jest również mikrofalówka, lodówka oraz ekspres, w którym rano przygotujesz pyszną i aromatyczną kawę. Atrakcyjna cena i dobra lokalizacja sprawiają, że jest to doskonałe miejsce na wakacyjny wypoczynek.

Apartamenty i noclegi w Międzyzdrojach dopasowane do potrzeb każdego turysty

Jeśli szukasz noclegu tuż nad samym morzem, odwiedź Apartament Promenada Gwiazd. To nowy, ekskluzywny budynek z apartamentami do wynajęcia. Jego ogromną zaletą jest znajdujący się na ostatnim piętrze taras widokowy z basenem oraz sauną. Możesz stąd podziwiać panoramę miasta i Aleję Gwiazd, przy której znajduje się budynek oraz morski krajobraz rozpościerający się tuż za oknem. Świetna lokalizacja, luksusowe i w pełni wyposażone, nowoczesne apartamenty, bliskość morza, miejskich rozrywek i atrakcji sprawią, że pobyt w Promenadzie Gwiazd będzie niezapomniany i chętnie powrócisz do niego wspomnieniami. 

Poznaj naszą ofertę apartamentów w Międzyzdrojach i ciesz się pięknymi wakacjami!

kontakt rezerwuj